evde koltuk altı tuylerinizden kurtulun

Bacaklar, bikini bölgesi, kollar ve koltuk altı gibi farklı cilt yapılarına sahip bölgelerdeki tüylerinizden farklı yöntemlerle kurtulabilirsiniz. Ancak, kullandığınız ürünün kalitesi ve cildinize gösterdiği özen kadar kullanım talimatlarına uymanız da önemlidir. Özellikle koltuk altı gibi hassas bölgelerde, Lapiden'in etkili tüy alma ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Lapiden, koltuk altı bölgesindeki tüyleri alırken aynı zamanda cildinize de bakım yaparak pürüzsüz bir tene kavuşmanızı sağlar. Koltuk altı tüylerinizi alma sıklığınızı belirleyerek, Lapiden'in ürünleriyle ideal sonuçlara kolayca ulaşabilirsiniz. Koltuk altı tüylerini nasıl alacağınıza dair bilgi alırken, Lapiden'in istenmeyen tüylerden arındıran ve cildinize bakım yapan ürünleriyle tanışabilirsiniz.

Jiletle Koltuk Altı Nasıl Alınır?

Koltuk altı tüylerinizi tıraş bıçağı ile almak hızlı, pratik ve kolay gibi görünse de etkisi kısa sürelidir ve bu yöntem cildinizi tahriş edebilir. Keskin bir bıçağın cildinizin üzerinde sürüklenerek, tüylerinizi köklere en uzak noktadan kesmesi, tüylerinizin daha hızlı çıkmasına neden olabilir ve cildinizde kesiklere, tahrişe ve kızarıklığa neden olabilir. Bu nedenle tıraş bıçağı, özellikle hassas bir cilde ve kalın kıl yapısına sahip olanlar için uzun süreli pürüzsüzlük için ideal bir yöntem değildir. Bunun yerine etkisi daha uzun süre devam eden ve cildinize zarar vermeyen ürünleri tercih etmeniz önerilir.

Koltuk Altına Ağda Nasıl Yapılır?

Ağda tüylerinizi kökünden alır ve tıraş bıçağına göre 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sağlar. Günümüzde, güzellik salonlarında yapılan kadar profesyonel ağda uygulamalarını evde yapmanızı sağlayan birçok ağda çeşidi bulunmaktadır. Bu nedenle, evinizin rahatlığında koltuk altına ağda yapabilir ve harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Lapiden Hazır Sir Ağda Bantları ile 1,5 mm uzunluğundaki tüylerinizi bile kolayca alabilirsiniz. Uzun süren pürüzsüzlük ve yumuşacık koltuk altlarına sahip olmak için tek yapmanız gereken, Lapiden Hazır Sir Ağda Bandını tüylerin çıkış yönüne doğru yapıştırmak ve çıkış yönünün tersine doğru hızlı bir hareketle çekmek ve işte pürüzsüz bir cilt! Tek seferde mükemmel tüy alımı için Lapiden Hazır Sir Ağda Bantları’nı tercih edebilirsiniz. Lapiden ile kısa sürede hayalinizdeki mükemmel görünüme hemen kavuşun.

Tüy Dökücü Krem Koltuk Altına Nasıl Uygulanır?

Lapiden Tüy Dökücü Krem, tüydeki proteini derinin hemen altından kırarak etkili bir çözüm sunar. Uygulama sonrasında kremi cildinizden temizlediğinizde tüylerinizden iz kalmaz. Lapiden Tüy Dökücü Krem ile traş edilen bölge, tıraş bıçağına göre 2 kata kadar daha uzun süre pürüzsüz kalmasını ve tüylerinizin daha yumuşak çıkmasını sağlar. Ayrıca Lapiden Tüy Dökücü Krem çeşitleri ile duşta bile tüylerinizden kurtulabilir, Lapiden Modern Tüy Dökücü Krem ise koltuk altı gibi hassas ve uygulaması zor bölgelerde bile harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. Lapiden hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği formülüyle Lapiden Modern Tüy Dökücü Krem çeşitleri, koltuk altı gibi bölgelerde tüylerinizi alırken cildinize bakım yapmanızı ve hoş kokusuyla temizlik hissini doyasıya yaşamanızı sağlar.

Koltuk Altı Bakımına Dair

Terleme, cilt renginde koyulaşma ve kızarıklık gibi hassas bölgelerde yaşanan sorunlar, özellikle koltuk altında sıkça görülen cilt problemleridir. Koltuk altı tüyleri almak ve koltuk altı bakımı yapmak, bu sorunların önlenmesinde oldukça etkilidir. Günlük hayatın koşuşturması ve yaz aylarındaki terleme ile birlikte, koltuk altı ter bezleri daha aktif çalışır. Bu da koltuk altındaki tüylerin bakteri üremesine neden olabilir ve istenmeyen kokulara yol açabilir. Düzenli olarak koltuk altı tüylerinin alınması ve her gün duş alınması, ter kokusundan kurtulmanızı ve ölü derilerinizi vücudunuzdan atarak yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlar. Koltuk altı tüylerinizi aldıktan sonra nemlendirmeniz de oldukça önemlidir. Bunun için koltuk altınızı tahriş etmeyecek bir tüy alma yöntemi seçebilir ve uygulama sonrasında nemlendirici kremler ile cildinize bakım yapabilirsiniz. Koltuk altındaki cilt renginizde koyulaşma ve kararmaların önüne geçmek için ise Lapiden’in kararma ve tahriş oluşumunu önleyen Lapiden Tüy Dökücü Krem ve Lapiden Sir Ağda Bantları çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yumuşak, temiz ve pürüzsüz koltuk altları için siz de cildinize en uygun Lapiden ürününü seçebilir ve yaz kış ferahlık hissini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Paylaş: