LAPİDEN TÜY DÖKÜCÜ KREM

Lapiden Tüy Dökücü Krem

Lapiden Tüy Dökücü Krem, vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden çok hızlı bir uygulamayla cildiniz tahriş olmadan, acı hissetmeden üstün krem özellikleriyle cildi yumuşatarak kurtulma sağlayan modern bir kozmetik ürünüdür.
Paket içeriği:
1 x 40 gr tüp
1 x Spatula
LAPİDEN markası 1969 yılından bu yana kozmetik sektörünün en çok tanınan markaları arasına girmiş ve markaya değerli katkılarıyla destekleyen müşterilerimiz sayesinde tüy dökücü krem ve LAPİDEN kelimesi birlikte anılır olmuştur.

lapiden-modern-tuy-dokucu-krem

Kullanma Talimatları

Tüyleri alınacak bölgeyi yıkayıp temizledikten sonra, nemli olan bu bölgeye LAPİDEN TÜY DÖKÜCÜ KREM'i kutusundan çıkan plastik spatul ile tüyleri tamamen örtecek şekilde sürünüz.
En çok 10 dakika bekledikten sonra krem tabakasını spatül veya yumuşak bir bezle tüylerle birlikte cildinizden arındırınız. (RESİM 1)
Yukarıdaki uygulamadan sonra tüyleri alınan bölgeyi bol ılık su ile yıkayınız, kolonya vs sürmeyiniz. Her kullanımdan sonra tüp iyice kapatılmalı ve spatül temizlenmelidir. (RESİM 2)

Uyarılar

Lapiden Tüy Dökücü Krem alerjik reaksiyonu olan ciltlere (alerjik reaksiyon küçük bir bölgeye alerji testi yapılarak anlaşılır.) uygulamaya elverişli olmayan tahriş olmuş veya yaralı ciltlere kullanılmamalıdır.
Lapiden Tüy Dökücü Krem Cilt yaralarının olduğu bölgeye, Güneş yanığı, pişik, çatlak deri, açık yara, kesik bölgeler, sivilce, kulak ve burun, yüz, Meme uçlarında, aşırı hassas genital (vajina, penis başı ve testis) bölgelerinde kullanılmaz.

İçindekiler

Calcium carbonate, calcium thioglycollate (trıhydrate) cety alkol, calcium hydroxide emülgatör, vazelin likit, esans, nipagin, deionize su bulunur.

lapiden-tuy-dokucu-krem

eczaneTÜM ECZANELERDE

AŞAĞIDAKİ PAZARYERLERİNDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ

lapiden-trendyol lapiden-n11 lapiden-pazarama lapiden-hepsiburada lapiden-ciceksepeti