LAPİDEN YÜZ AĞDA BANDI

LAPİDEN YÜZ AĞDA BANDI

Lapiden Ağda Bantları, cildinizdeki istenmeyen tüyleri temizlemek için hiçbir zahmet (ısıtma, beze sürme, bulaşma, akma gibi) gerektirmeden, hızlı ve etkili bir şekilde uygulayabileceğiniz kullanıma hazır geliştirilmiş bir soğuk ağda metodudur.

Bir kaç dakika içinde, altı haftaya kadar etkili olacak yumuşak bir cilt güzelliği sağlar. Tüyleri köklerinden çekerek tekrar kök oluşmasını zayıflatır, çirkin sert tüy oluşumunu önler.

lapiden-yuz-agda-bandi

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Lapiden Ağda Bantlarını banyo ve duştan sonra kullanmayınız. Lapiden Ağda Bantlarını cildinizdeki kesikler, yaralar, sivilceler, benler, siğiller, egzama, varisli damarlar ve güneş yanıkları üzerinde kullanmayınız.

Lapiden Ağda Bantları şeker hastalığı ve dolaşım bozukluğu olan hastalarda kullanılmamalıdır. Uygulamadan sonra cildiniz pembeleşebilir. Bu gayet normaldir ve kısa bir süre sonra kaybolur.Uygulama yapılmış bölgeye bir süre deodorant, losyon ve parfüm sürmeyiniz ve kuvvetli güneş ışığından koruyunuz.

Çıkmayan az miktardaki yapışmış ağdayı bebek yağı ile kolayca çıkarabilirsiniz. Suyla yıkamayınız. Hassas ciltler için uygulamadan bir gün önce küçük bir bölgede test uygulaması yapılması tavsiye olunur.Lapiden Ağda Bantlarını çocuklardan ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Serin ve kuru ve bir yerde yatay pozisyonda saklayınız.

lapiden-yuz-agda-dikkat-edilecek

Yüz Ağda Bandı Nasıl Kullanılır?

Lapiden Ağda bantlarını elleriniz içinde ovuşturarak ısıtın ve daha sonra ikiye ayırın. Lapiden Ağda bantlarını tüylerin çıkış yönüne doğru yapıştırın.

Ellerinizde bantın arasında boşluk kalmayacak şekilde cildinize tamamen yapıştırın ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru yatay olarak çekin.

Kutunun arkasında yer alan veya yanda gösterilen uygulama sırasını da takip ederek işleminizi sağlayabilirsiniz.

lapiden-yuz-agda-bandi-kullanimi

eczaneTÜM ECZANELERDE

AŞAĞIDAKİ PAZARYERLERİNDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ

lapiden-trendyol lapiden-n11 lapiden-pazarama lapiden-hepsiburada lapiden-ciceksepeti