pratik tuy alma

İstenmeyen tüylerinizin aniden çıkması ve tatil günlerinde görünen temizlenmemiş yerler sizi üzebilir. Ancak artık tüy alma işlemi eskisi kadar zorlu ve yorucu değil. Hayatınızı istediğiniz gibi yaşamaya devam etmek için uygun olan en hızlı tüy alma yöntemini seçerek, istediğiniz elbiseyi giyebilir ve sevdiğiniz bikininizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zamanınızın değerli olduğunu bilen Lapiden ailesi, en kısa sürede en etkili çözümleri sunarak size pürüzsüzlük sağlamaya yardımcı olur. İstediğiniz sonucu elde etmek için fazla zaman harcamanıza gerek yok.

Ağda ile Pratik Tüy Alma

İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri arasında ağda en uzun süreye ihtiyaç duyulan, pratik olmadığı düşünülen bir yol olarak görülüyor. Geleneksel ağda uygulaması uzun ve hazırlanması zor bir yöntem, doğru. Ancak artık bant formundaki ürünlerle zahmete girmeden çabuk tüy alma, köklerden temizlenen tüylerin tekrar çıkana kadar 4 haftaya varan pürüzsüzlük hissi sizleri bekliyor. Lapiden’in yeni teknolojisiyle geliştirilen Lapiden Ağda Bantları sayesinde eskisinden çok daha kısa sürede tüylerden kurtulabilirsiniz.

Lapiden sir ağda bantlarını avucunuzda ısıtın ve ayırın, tüyleri almak istediğiniz alana düzgünce yapıştırın. Sonrasında bandı tek seferde, hızlıca çekerek cildinizden ayırın ve uzun süreli pürüzsüzlük hissine kısa sürede merhaba deyin.

Tıraş Bıçağı ile Tüy Alma

Tüy alma yöntemleri arasında en yaygın olanlardan biri jilet kullanımıdır. Son zamanlarda ise sürüldükten kısa bir süre sonra tüyleri döken kremler de en az jilet kadar pratik hale geldi. Tıraş bıçağı kullanmak son derece kolay ve pratik olsa da uzun vadede ciltte tahrişlere ve batıklara neden olabilir. Sürtünmeden kaynaklanan kızarıklıklar ve kesikler, insanın farkında olmadan ortaya çıkabilir. Bu nedenle, tıraş bıçağı kullanırken anlık temizlik avantajı sağladığı kadar olumsuz sonuçları da düşünülerek dikkatli olunması gerekmektedir.

En Hızlı Çözüm: Tüy Dökücü Kremler

Eğer acısız, kesik oluşturmayan, hızlı ve uzun süre etkili bir tüy alma yöntemi arıyorsanız, Lapiden tüy dökücü kremler tam size göre! Hassas ciltlerin hassasiyetine uygun E vitamini, aloe vera'nın yatıştırıcı etkisi ve nemlendirici özellikleri ile formüle edilen Lapiden tüy dökücü krem ile hayal ettiğiniz pürüzsüzlüğe kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz. Kremi uygulayacağınız bölgenin tamamını kapatacak şekilde sürün ve 3-5 dakika bekleyin. Sonrasında spatula yardımıyla ürünü cildinizden sıyırıp, bol su ile durulayın.

En hızlı tüy alma yöntemi arayışınızda, Lapiden tüy dökücü kremi kullanarak aynı zamanda cildinize bakım da yapabilirsiniz. İçerdiği nemlendirici doğal yağlar ile Lapiden ürünleri, cildi canlandırarak ihtiyaç duyduğu bileşenleri sunar. Böylece yumuşacık hisseden, ipeksi pürüzsüzlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Cildinizi ve kendinizi ihmal etmemek için tüy alma işleminde kullanacağınız doğru tercihler ve pratik çözümler gereklidir. Günün yoğunluğu içinde hayatın tadını çıkarabilmek ve özgürce seçimler yapabilmek için ihtiyacınız olan tek şey pratik Lapiden ürünleri ile tüy alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman hazırda bulunan Lapiden ürünleri ile kendinizi mutlu ve özgür hissedin.

Paylaş: