ayak-bakim-kremi-ne-ise-yarar

Velvet ayak bakım kremi, ayaklara nemlendirme ve yumuşaklık sağlayan bir kremdir. Ayakların çok kurumasını önlemek için kullanılır ve ayakların tahriş olmasını engeller. Velvet ayak bakım kremi ayaklara masaj yapılarak kullanılır. Ayakları nemlendirir, yumuşatır ve besleyici özellikleri sayesinde bakımlı ayaklara sahip olmanızı sağlar. Velvet ayak bakım kremi ve Velvet topuk bakım kremi, ayakların daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olurlar.

Çatlamış Topuklar İçin Bakım

Ayaklarınız gün boyu kapalı bir ortamda çeşitli nedenlerle çeşitli hastalıklara neden olur. Bu nedenle ayak bakım kremleri kullanmak şarttır. Ayaklar, özellikle topuk bölgesinde, baskı altında sertleşmeye başlar ve cilt nemini kaybeder. Bu sertlik topuğun zamanla çatlamasına neden olur. Kontrolsüz bırakılırsa, çatlaklar yavaş yavaş derinleşecek ve daha şiddetli hale gelecektir. Tüm bunları önlemek için topuk yumuşatıcılar içeren ve kaybolan nemi yerine koyan Velvet ayak bakım kremi ve Velvet topuk çatlak kremi kullanmalısınız.

Ayak Kremi Nasıl Kullanılmalıdır?

Ayak kremini gündüz uygulamak zordur, bu nedenle gece işten sonra veya yatmadan önce kullanabilirsiniz. Ayağın hangi bölgesinde sorun varsa o bölgeye krem ​​sürülerek sorun giderilmelidir. Ayak bakım kremini uygulama yapılacak bölgeye sürdükten sonra cilde masaj yaparak uygulayınız. Bu işlem ayaklara masaj yaparak rahatlatır ve bariz cilt problemlerini çözer. Velvet ayak bakım kremi sayesinde nemsiz ve sağlıksız ayaklarınız sağlıklarına kavuşurlar. Genel olarak tüm kremlerin aynı işleve sahip olduğuna inanılmaktadır. Ancak bu bir yanılgıdır. Her kremin kendine ait bir bölgesi vardır ve etkili bölgeye uygulandığında etkisini gösterir. Bu aynı zamanda ayak bakımı için de geçerlidir. Ayak bakımı için el kremi veya yüz kremi kullanmak tamamen yanlış bir harekettir. Kremden fayda görmeyen kullanıcıların büyük bir çoğunluğu genellikle bu yanılgıya düşmektedir.Ayak bakımı için özel olarak üretilmiş Velvet ayak bakım kremi zamanla kuruluk,çatlama,matlık vb.olumsuz etkileri ortadan kaldıran bir formüle sahiptir. Velvet ayak bakım kremi ile ayaklarınızın eski sağlığına kavuşması garantilidir. Velvet krem içerisinde bulunan gliserin sayesinde sertleşmiş topukları ve yıpranmış ayakları nemlendirerek sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Paylaş: