acisiz kil alma

Kadınlar, güzellik alanında kendi beğenilerine, arzularına ve isteklerine kulak verirler. Kendine değer veren her kadın gibi, siz de dilediğiniz her an bakımlı olmak ve tüylerinizi alırken acı hissetmemek için kendi yöntemlerinizi geliştirebilirsiniz. Eğer tüylerinizi almak ve özellikle ağda gibi yöntemlerle kökünden almak acı verici görünüyorsa, Lapiden ile kalıpları yıkmaya hazır olun. Lapiden'in kullanıma hazır sir ağda bantları ve tüy dökücü kremleri ile istenmeyen tüylerinizden acısız ve zahmetsiz bir şekilde kurtulurken, cildinizin isteklerini de yeniden keşfedebilirsiniz.

Acısız Ağda Yapılır Mı? Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Ağda, tüy alma yöntemleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Uzun süre kalıcı pürüzsüzlük sağlaması, kıl köklerini zayıflatması ve cildi ölü hücrelerden arındırması nedeniyle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Ancak, ağda yaparken acı çekmek zorunda olmayabilirsiniz. Lapiden, cilt yapısına uygun formüle edilmiş sir ağda bantları ile acısız tüyleri kökünden almanıza imkan tanıyor. Lapiden ile ağda yaparken, minimum acı ile pürüzsüz güzellik elde etmeniz mümkün. Ayrıca, birkaç ipucu ile Lapiden ürünleriyle ağda yapmanın püf noktalarını öğrenerek hayalinizdeki teninizi kolayca elde edebilirsiniz.

Ağda uygulaması için acı eşiğiniz düşükse ve cildiniz hassas ise, kişisel yöntemler belirleyerek daha az acılı bir ağda deneyimi yaşayabilirsiniz. Örneğin, ağda yapmadan önce doğru zamanı seçebilirsiniz. Bu, acı eşiğinizin en yüksek olduğu zamanlardır. Regl döneminde olup olmadığınız ve tüylerinizin yeterli uzunlukta olması acısız ağdanın yol göstericileridir. Eğer tüyleriniz çok kısaysa ve yeterli uzunluğa ulaşmamışsa, ağda tüylere yeteri kadar tutunmaz. Lapiden Sir Ağda Bantları, 1,5 mm uzunlukta olan tüylerinizi bile kolayca alabilir. Regl sonrası dönemde ağrı eşiğiniz en yüksek seviyede olduğu gibi reglden önce en düşük seviyededir. Bu nedenle regl sonrası dönem acısız ağda için en uygun zamandır. Ağda, sadece istenmeyen tüyleri değil aynı zamanda cildin üzerindeki ölü deriyi de alır. Cildinizi koruyarak ağda yapmak için, ağda yapmadan önce ılık bir duş alarak gözeneklerinizi açabilirsiniz.

Lapiden ağda bantları, tüyleri hızlı ve kolay bir şekilde almanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Ağda bandının kenarındaki boşluğu yakalayın ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru, nefes verirken ağda bandını çekin. 

Ağdadan sonra cildiniz hassaslaşır, bu nedenle 24 saat boyunca deodorant ve alkol içeren kozmetiklerden uzak durmanız önerilir. Lapiden Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları, kullanabileceğiniz, acısız ve pratik bir ağda yapma seçeneğidir. Ayrıca, Lapiden ağda bantlarını kullanmadan önce cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Ağda bandını cildinize doğru yönde uygulayın ve hareket ettirerek tüyleri alın. Ağda bandını kullandıktan sonra, cildinizi nemlendirmek için bir cilt bakım ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca, tüylerin yeniden çıkmasını önlemek için düzenli olarak ağda yapmanız önerilir.

Tıraş Bıçağı İle Tüy Almak

Tıraş bıçağı ile tüylerinizi almak, başlangıçta acısız ve kolay görünen bir yöntem olsa da aslında uzun vadeli sağlıklı bir çözüm değildir. Tıraş bıçağı ile tüyleriniz cildinizin yüzeyinden kesilir ve bu nedenle acı hissetmezsiniz ancak uzun süre bu yöntemi uygulamak cildinizi tahriş edebilir ve batık oluşumlarına neden olabilir. Ayrıca, tüyler hızlı bir şekilde yeniden çıkar. Daha sağlıklı ve uzun vadeli sonuçlar için doğru yöntemler ve ürünlerle ağda yapmayı deneyebilir ya da Lapiden Tüy Dökücü Krem serisini kullanabilirsiniz.

Tüy Dökücü Krem İle Tüylerden Kurtulmak

Tıraş bıçağı kullanmak istemiyorsanız ve zamanınız kısıtlıysa, Lapiden Tüy Dökücü Krem çeşitleri ile bir duş süresi içinde tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz. Tüy dökücü kremler, tıraş bıçağı gibi cildinizi tahriş etmez ve kesiklere neden olmaz. Lapiden Tüy Dökücü Krem serisi ile acısız tüy alma deneyimi yaşarken aynı zamanda 1 haftaya kadar süren pürüzsüzlük hissedebilirsiniz. Lapiden kısıtlı zamanlarınızda en hızlı çözümler için yanınızda!

Paylaş: