tuy almak mi sarartmak mi

İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Ancak, hangi yöntemi kullanacağınızı ve bu yöntemden ne beklentiniz olduğunu net bir şekilde belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınıza ve günlük yaşam temponuza uygun bir yöntem her zaman mevcuttur.

Tüyleri Almak mı? Sarartmak mı?

Kadınların en sevmediği şeylerden biri istenmeyen tüylerdir çünkü tüylerle uğraşmak hiç bitmeyen bir sorundur. Bu yüzden zamanla daha pratik yöntemlere yönelmek kaçınılmaz olabilir. Ancak pratik yöntemler her zaman etkili ve uzun süreli sonuçlar vermeyebilir. Bu nedenle öncelikle amacınızı belirlemenizi tavsiye ederiz. Tam olarak istediğiniz sonucu almak için kullanacağınız tüy alma yöntemini seçerken, öncelikle beklentiniz nedir? Daha uzun süreli etki mi istiyorsunuz, yoksa kısa sürede tüylerden kurtulmak mı? Belki de tüylerin rahatsız edici görüntüsünden kurtulmak için bir yöntem arıyorsunuz. Bu soruya cevap verdikten sonra, size uygun olan tüy alma yöntemini seçmek çok daha kolay olacaktır.

Lapiden olarak bu soruyu cevaplamanıza yardımcı oluyoruz, tüyleri almak mı yoksa sarartmak mı?

Tüyleri Sarartmak

Kadınlar arasında yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biri de tüyleri sarartmaktır. Bu yöntemde, tüyler alınmadan var olan tüylerin rengi değiştirilerek dikkat çekmeleri önlenir. Tüy sarartıcı ürünleri çeşitli markalarda bulabilirsiniz. Ancak, henüz kesin bir bulgu olmasa da kullanıcı deneyimleri, tüy sarartma yönteminin kıl köklerini beslediğini öngörmektedir. Bu nedenle tüy sarartma yöntemi tavsiye edilmemektedir. Tüylerin dibinden daha sert ve siyah çıkması olasılığı nedeniyle kimse bu durumla karşı karşıya kalmak istemez. Bu nedenle size daha kesin bir yöntem öneriyoruz; tüy alma.

Tüyleri Almak

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen herkesin ortak noktası tüylerini almak. Ancak tüy alma yönteminizi seçerken dikkatli olmanız gerekiyor. Ağda yöntemini tercih ederseniz uzun süre pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz ve aynı zamanda cildinize de bakım yapabilirsiniz. Ağda düzenli kullanıldığında kıl kökleriniz zayıflar ve tüyler daha zayıf çıkmaya başlar. Aynı zamanda ağda, cildinizin üstündeki ölü deriyi de gidererek cildinizi tazeler. Bu nedenle ağda, tüy alma yöntemleri arasında en yararlı olanlardan biridir ve cildiniz uzun süre ışıldar. Lapiden Sir Ağda Bantları ile 28 güne kadar etkili sonuçlar elde edebilirsiniz ve pürüzsüz, parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

Şimdi yaz için hazırsınız!

Paylaş: